Trendy mody na sezon jesień/zima 2017/2018

Trendy mody na sezon jesień/zima 2017/2018

Nadchodzący sezon w modzie damskiej dostarczy nam świeżego powiewu kolorów. Pojawią się nowe odcienie różu, czerwonego, bordo, niebieskiego, żółtego i cielistego natomiast klasyczne barwy nie dadzą o sobie tak łatwo zapomnieć, ponieważ zapowiada się wielki powrót granatu, czerni i szarego.

Granat

Nowy numer jeden wśród palety barw to właśnie granat. Bez wątpienia to bardzo twarzowy, elegancki i jednocześnie uniwersalny kolor, który szybko się nie nudzi, co więcej powraca jak bumerang. W nadchodzącym sezonie będzie chętnie łączony z klasyczną czernią, co wcześniej było źle odbierane. No cóż, czasy się zmieniają i zmienia się moda, szczególnie damska. Począwszy od spodni i spódniczki, przez neoklasyczne marynarki, po płaszcze i kurtki tej jesieni granat będzie na pierwszym miejscu.

Czerwony i róż

Szafa kobiety, niezależnie od jej wieku, powinna zawierać choć parę czerwonych elementów, a najlepiej sukienkę na każdą okazję lub lekki żakiet, którym można przełamać monotonny ubiór. Nowością nadchodzącego sezonu jest odważne połączenie czerwieni z różem. I znowu to co kiedyś było nie do pomyślenia, teraz staje się wiodącym trendem mody, a fashionistki na całym świecie określają takie zestawienie mianem „Color blockingu”. Z chęcią będziemy obserwować rozwój tego trendu.

Szary

To nie przypadek, że szarość prawie co sezon jest w czołówce najmodniejszych kolorów. Dlaczego? Szary pasuje prawie każdemu i można łączyć go z wieloma innymi kolorami. Naszym zdaniem to podstawa garderoby.

Nude czyli cielisty

O tym kolorze mówi się, że wygląda jak druga skóra i pomimo że zazwyczaj występuje w kolekcjach wiosennych i letnich, to właśnie tej jesieni wejdzie do czołówki najchętniej wybieranych barw.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: