Karnawałowa moda

Karnawałowa moda

Srebrny, szampański i kobaltowy to trzy najbardziej urzekające kolory w kolekcji wieczorowej na przełomie roku 2016/2017.

W najnowszej kolekcji styliści proponują wszystkim Paniom sukienki krótkie i długie oraz bluzki wieczorowe w zależności od okazji i oczywiście w zgraniu z sylwetką. I tak kolor kobaltowy będzie pomagał nam w ukryciu nadmiaru kilogramów, z kolei srebro doda blasku, jeśli tego właśnie potrzebujemy. Kolor szampański, czyli delikatnie złoty, również ma swoje atuty, a mianowicie jest elegancki i stonowany, wadą jest natomiast to, że nie każdemu pasuje. Właśnie, jak się dowiedzieć, czy dany kolor odpowiada nam czy nie? To proste, wystarczy poeksperymentować, a efekt będzie widoczny od razu po przymierzeniu bluzki czy sukienki. Trzeba przyznać, że te kolory mają przewagę nad innymi, mianowicie pasują prawie wszystkim i prawie na każdą okazję...

No dobrze, a co z krojem. Otóż subtelny, zmysłowy fason zawsze uwodzi wzrok, a czy o to właśnie nie chodzi? W opisanych bluzkach i sukniach dekolt z tyłu wykończony w literę 'V' jest trochę sexy i trochę formalny, ale na pewno jest wyszczuplający, przynajmniej optycznie. Rękawy: najlepiej długości 3/4 dzięki czemu nie musimy myśleć o narzuceniu na siebie czegoś więcej. Do takiej bluzki z powodzeniem możemy dobrać ołówkową spódniczkę w kolanko lub przed, a takiej w szafie po prostu nie może brakować. Uniwersalna, czarna spódniczka to optymalne połączenie prostoty i elegancji. Prawda?

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze oczywiście butów i dodatków. I tu przyjdzie z pomocą znana metoda, tzn. prób i błędów, a jeśli czegoś brakuje, to podobnie jak ołówkowa spódniczka i dobry but na pewno się nie zmarnuje w damskiej garderobie.

W tym sezonie liczy się przede wszystkim modny kolor, lekki połysk i dobrze dopasowany krój do figury. Tkaniny odbijające światło, lekka linia i detale przyciągają wzrok, sprawiają, że czujemy się dobrze w tym co mamy na sobie. I o to chodzi! Zapraszamy zatem do zapoznania się z kolekcją MARIE na sezon zimowy 2016/2017.

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
E-mail (Nie będzie opublikowany)
Komentarz: